Postojimo 25 godina ------ Najbolje cene u Srbiji! ------ Pitajte za POPUST ? ------ Najbrža isporuka u Srbiji

Telefon: 021/475-51-84 Mobilni: 069/475-51-84 E-mail: getel@getel.rs


Original crni kertridž SAMSUNG INK-M40 M-40 Inkjet Printer SF-300 SF-300T SF-330 SF-331P SF-335 SF-335T SF-340 SF-340T SF-341P SF-345 SF-345TP SF-360 SF-361P SF-365 SF-365TP kapacitet 750 strana
 

47 €

Original cyan plavi toner SAMSUNG CLT-C4092S Color Laser Printer CLP-310 CLP-310K CLP-310N CLP-310NK CLP-315 CLP-315K CLP-315W CLX-3170 CLX-3175 CLX-3175F CLX-3175FN CLX-3175FW CLX-3175N kapacitet 1.000 strana
 

45 €

Original crni toner SAMSUNG ML-1210D3 Laser Printer ML-1010 ML-1020M ML-1210 ML-1220 ML-1220M ML-1250 ML-1430 kapacitet 3.000 strana
 

89 €

RAM Memorija za kompjuter KINGSTON HyperX XMP Predator 32GB DDR4 3333MHz PC4-26400 DIMM CL16 1.2V 288-pinova HX433C16PB3K4/32
 

370 €

Frižider GORENJE RB4130AW BELI zapremina 205 litara / energetska klasa A / potrošnja 270 kWh godišnje
 

249 €

USB fleš disk KINGSTON DataTraveler Micro 64GB DTMCK/64GB Crni
 

31,99 €

Multifunkcijski uređaj inkjet kolor štampač kopir skener CANON PIXMA MG2450
 

40 €

Laptop HP 250 G6 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-7200U 2.5GHz turbo 3.1GHz / memorija 8GB / hard disk SSD 256GB / operativni sistem FreeDOS / optički uređaj DVD-RW / boja SREBRNA / model 1WY58EA
 

505 €

Original crni toner LEXMARK W850H21G Laser Printer W850 W850DN kapacitet 35.000 strana
 

234 €

Muzika na čekanju ITS Telecom MusicTel 60
 

119,2 €

Laptop DELL Vostro 15 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-8250U 1.6GHz turbo 3.4GHz / memorija 8GB / hard disk 1TB / grafička kartica AMD Radeon 520 2GB / operativni sistem Windows 10 Professional 64-bit / optički uređaj DVD-RW / boja CRNA / model 3578
 

672 €

Kućište za kompjuter računar Mini Tower CHIEFTEC CD-01B-U3-350S8 350W
 

79 €

Kombinovani frižider GORENJE RK60359OR CRVENI zapremina 342 litra / energetska klasa A++ / potrošnja 229 kWh godišnje RETRO DIZAJN
 

649 €

RAM Memorija za kompjuter KINGSTON HyperX XMP Predator 32GB DDR4 2933MHz PC4-23400 DIMM CL15 1.2V 288-pinova HX429C15PB3AK4/32
 

268,5 €

Laptop ACER Aspire 3 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.366 x 768 piksela / procesor Intel® Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz turbo 2.48GHz / memorija 4GB / hard disk 500GB / operativni sistem LINUX Linpus™ / boja CRNA / model A315-33-C1VL
 

229 €

Laptop ACER Aspire 3 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i3-6006U Skylake 2.0GHz 3MB / memorija 4GB / hard disk 1TB / grafička kartica nVIDIA GeForce MX130 2GB / operativni sistem LINUX Linpus™ / boja CRNA / model A515-51G-366V
 

384 €

Original crni toner EPSON S050652 AcuLaser M1400 MX14 MX14NF kapacitet 1.000 strana
 

59 €

Kombinovani frižider GORENJE NRK6181MW BELI zapremina 328 litara / energetska klasa A+ / potrošnja 306 kWh godišnje
 

529 €

Baterija za električni ručni alat BOS-18 18V 2.000mAh Ni-Cd
 

50 €

Laptop LENOVO ThinkPad T580 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-8250U 1.6GHz turbo 3.4GHz / memorija 8GB / hard disk SSD 256GB / operativni sistem Windows 10 Professional 64-bit / boja CRNA / model 20L9001YCX
 

1365 €

Server GETEL Kotroman TS130 / procesor INTEL Xeon® E3-1220 v5 3.0GHz 8MB 4-jezgra / memorija 8GB DDR4 2.133MHz ECC Unbuffered / hard disk 2 x 500GB 3.5 inča 7.200 obrtaja RAID1 / napajanje 850W Gold / kućište Mini Tower
 

1380 €

Original mat crni kertridž HP C9412A HP 38 PhotoSmart PRO B8850 B9180 B9180GP zapremina 27 mililitara / kapacitet 850 strana
 

39 €

Laptop HP Envy x360 15-cn0028nn / Touchscreen ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-8250U 1.6GHz turbo 3.4GHz / memorija 8GB / hard disk SSD 256GB / operativni sistem Windows 10 Home 64-bit / boja CRNA / model 4RQ01EA
 

860 €

Server DELL PowerEdge T130 / procesor INTEL Xeon® E3-1230 v5 3.4GHz 8MB 4-jezgra / memorija 32GB DDR4 2133MHz ECC Unbuffered / hard disk 1TB SAS 12Gb/s 3.5 inča 7.200 obrtaja / napajanje 290W / kućište Mini Tower
 

1499 €

Kompjuter GETEL i3Opus GI304 INTEL Core i3-6100 3.7GHz 4GB SSD 120GB HDD 500GB Mini Tower 560W DVD-RW CRNI
 

383,9 €

Original foto crni kertridž HP C9413A HP 38 PhotoSmart PRO B8850 B9180 B9180GP zapremina 27 mililitara / kapacitet 850 strana
 

39 €

Original svetlo sivi kertridž HP C9414A HP 38 PhotoSmart PRO B8850 B9180 B9180GP zapremina 27 mililitara / kapacitet 850 strana
 

39 €

Original cyan plavi kertridž HP C9415A HP 38 PhotoSmart PRO B8850 B9180 B9180GP zapremina 27 mililitara / kapacitet 850 strana
 

39 €

Smart mobilni telefon SAMSUNG Galaxy A40 / ekran 5.9 inča / procesor 2 x ARM Cortex-A73 + 6 x ARM Cortex-A53 8-jezgara / RAM memorija 4GB / fleš memorija 64GB / operativni sistem Android 9.0 Pie / tip Dual SIM / boja BELA / model SM-A405FZWDSEE
 

192 €

Original magenta crveni kertridž HP C9416A HP 38 PhotoSmart PRO B8850 B9180 B9180GP zapremina 27 mililitara / kapacitet 850 strana
 

39 €

Upravljivi svič PLANET WGSD-910 8-Port 10/100Mbps 1xGigabit TP/SFP Layer 2

4.609,08 dinara sa PDV-om
 
 
Upravljivi svič PLANET WGSD-910 8-Port 10/100Mbps 1xGigabit TP/SFP Layer 2, arhitektura sviča Store-and-Forward, LED indikatori napajanja, linka, aktivnosti i brzine na pojedinom portu, 10Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 3, 4 i 5, 100Base-TX - UTP / STP kablovi kategorija 5, 1000Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 5e i 6, 1000Base-SX - 62.5 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 220 metara i 50 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 550 metara, 1000Base-LX - 9 / 125µm single-mode optički kabel dužine do 120 kilometara ( zavisi od SFP modula ).
 
Tip svičaUpravljivi svič sa 8-portova RJ45 LAN 10/100Mbps Auto-MDI/MDI-X i jedan kombinovani RJ45 10/100/1000Base-T i TP/SFP - Small Form-Factor Pluggable gigabitni port
Portovi i konekcijeRJ45 LAN 8-portova 10/100Mbps Auto-MDI / MDI-X i jedan kombinovani RJ45 10/100/1000Base-T i TP/SFP - Small Form-Factor Pluggable gigabitni port, RS232 port za upravljanje, konektor za napajanje
Protokoli i standardiPort-based VLAN - Virtual Local Area Network ( virtualna lokalna kompjuterska mreža ), do 9 VLAN grupa, IEEE 802.1Q Tagged Based VLAN , 4K VLAN ID, do 255 VLAN grupa, IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / 100Base-FX, IEEE 802.3z Gigabit SX / LX, IEEE 802.3ab Gigabit 1000Base-T, IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure, IEEE 802.1d Spanning tree protocol, IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol, IEEE 802.1p Class of service, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
Upravljanje i bezbednost8000 MAC adresa sa Auto learning funkcijom, upravljanje preko konsole, Telnet-a, Web Browser-a, SNMP v1 i v2c, konfiguracija portova: omogućeno, zabranjeno, automatsko podešavanje brzine 10/100Mbps ceo dupleks ili polu dupleks protok, kontrola protoka omogućena ili neomogućena, kontrola brzina na svakom portu, IGMP Snooping - Internet Group Management Protocol ( oslušavanje parametra mreže radi što boljeg rutiranja ), obostrani Port Mirroring, MAC filtriranje i podešavanje sa preko 400 klauzula, SNMP MIB - Simple Network Management Protocol Management Information Base ( RFC-1213 MIB-II, RFC-2863 Interface MIB, RFC-1493 Bridge MIB, RFC-2674 Extended Bridge MIB (Q-Bridge), RFC-2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9))
Brzina1552 byte po paketu, propusna moć 3.6Gbps bez blokiranja, propusna moć u oba smera 2.67Mpps, kontrola protoka za polu dupleks i kontrola pauze po standardu IEEE 802.3x za kompletan dupleks protok, gogućnost agregacije linka u 4 grupe sa po 8 portova, QoS - Quality of Service 4 prioritetna redosleda, klasifikacija saobraćaja po broju porta, 802.1p prioritet, DS/TOS polje u IP paketu, kontrola protoka na ulazu porta 500Kb~80Mbps, kontrola protoka na izlazu porta 64Kb~80Mbps
Procesor10/100Mbps, 10/100/1000Base-T
Memorijadeljena memorija 1Mbit
Napajanje220V
Ostale karakteristikearhitektura sviča Store-and-Forward, LED indikatori napajanja, linka, aktivnosti i brzine na pojedinom portu, 10Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 3, 4 i 5, 100Base-TX - UTP / STP kablovi kategorija 5, 1000Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 5e i 6, 1000Base-SX - 62.5 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 220 metara i 50 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 550 metara, 1000Base-LX - 9 / 125µm single-mode optički kabel dužine do 120 kilometara ( zavisi od SFP modula )
Dimenzije280 x 173 x 44mm
Težina1.24 kilograma
Komplet sadržisvič, akabel za napajanje, garancija 12 meseci
  kl2hn045rvrxme2vdfzqnl55