Postojimo 25 godina ------ Najbolje cene u Srbiji! ------ Pitajte za POPUST ? ------ Najbrža isporuka u Srbiji

Telefon: 021/475-51-84 Mobilni: 069/475-51-84 Viber E-mail: getel@getel.rs


Original crni kertridž SAMSUNG INK-M40 M-40 Inkjet Printer SF-300 SF-300T SF-330 SF-331P SF-335 SF-335T SF-340 SF-340T SF-341P SF-345 SF-345TP SF-360 SF-361P SF-365 SF-365TP kapacitet 750 strana
 

47 €

Original cyan plavi toner SAMSUNG CLT-C4092S Color Laser Printer CLP-310 CLP-310K CLP-310N CLP-310NK CLP-315 CLP-315K CLP-315W CLX-3170 CLX-3175 CLX-3175F CLX-3175FN CLX-3175FW CLX-3175N kapacitet 1.000 strana
 

45 €

Original crni toner SAMSUNG ML-1210D3 Laser Printer ML-1010 ML-1020M ML-1210 ML-1220 ML-1220M ML-1250 ML-1430 kapacitet 3.000 strana
 

89 €

RAM Memorija za kompjuter KINGSTON HyperX XMP Predator 32GB DDR4 3333MHz PC4-26400 DIMM CL16 1.2V 288-pinova HX433C16PB3K4/32
 

370 €

Frižider GORENJE RB4130AW BELI zapremina 205 litara / energetska klasa A / potrošnja 270 kWh godišnje
 

249 €

USB fleš disk KINGSTON DataTraveler Micro 64GB DTMCK/64GB Crni
 

31,99 €

Multifunkcijski uređaj inkjet kolor štampač kopir skener CANON PIXMA MG2450
 

40 €

Laptop HP 250 G6 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-7200U 2.5GHz turbo 3.1GHz / memorija 8GB / hard disk SSD 256GB / operativni sistem FreeDOS / optički uređaj DVD-RW / boja SREBRNA / model 1WY58EA
 

505 €

Original crni toner LEXMARK W850H21G Laser Printer W850 W850DN kapacitet 35.000 strana
 

234 €

Muzika na čekanju ITS Telecom MusicTel 60
 

119,2 €

Laptop DELL Vostro 15 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-8250U 1.6GHz turbo 3.4GHz / memorija 8GB / hard disk 1TB / grafička kartica AMD Radeon 520 2GB / operativni sistem Windows 10 Professional 64-bit / optički uređaj DVD-RW / boja CRNA / model 3578
 

672 €

Kućište za kompjuter računar Mini Tower CHIEFTEC CD-01B-U3-350S8 350W
 

79 €

Kombinovani frižider GORENJE RK60359OR CRVENI zapremina 342 litra / energetska klasa A++ / potrošnja 229 kWh godišnje RETRO DIZAJN
 

649 €

RAM Memorija za kompjuter KINGSTON HyperX XMP Predator 32GB DDR4 2933MHz PC4-23400 DIMM CL15 1.2V 288-pinova HX429C15PB3AK4/32
 

268,5 €

Laptop ACER Aspire 3 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.366 x 768 piksela / procesor Intel® Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz turbo 2.48GHz / memorija 4GB / hard disk 500GB / operativni sistem LINUX Linpus™ / boja CRNA / model A315-33-C1VL
 

229 €

Adapter konverter DIGITUS DC-USB-PM1 USB na LPT Paralelni 36-pinski 1.8 metara
 

14,92 €

USB HUB sa eksternim napajanjem D-LINK DUB-H7 7-portni
 

39,93 €

Adapter konverter punjač USB 2.0 HUB D-LINK DUB-H4 5-portni
 

25,52 €

Neupravljivi gigabitni svič TRENDNET TEG-S50G 5-port 10/100/1000Mbps
 

34,9 €

Original crni toner SAMSUNG MLT-D117S Multifunkcijski uređaj SCX-4650F SCX-4650N SCX-4652F SCX-4655F SCX-4655FN SCX-4655FW kapacitet 2.500 strana
 

79,56 €

Kompatibilni crni toner GETEL Chip Premium 7885A zamena za SAMSUNG MLT-D1042S Laser Printer ML-1660 ML-1660K ML-1660N ML-1661K ML-1665 ML-1665K ML-1666 ML-1670 ML-1675 ML-1860 ML-1865 ML-1865W Multifunkcijski uređaj SCX-3000 SCX-3200 SCX-3200W SCX-3205 SCX-3205W kapacitet 1.500 strana
 

49 €

Kuvalo za vodu PHILIPS HD9300/90 2400W
 

36 €

Print server TRENDNET TE100-P21 1 x RJ45 ulaz / 2 x USB izlaz / 1 x LPT Paralelni 25-pinski izlaz
 

129 €

Original magenta crveni toner CANON CRG-707M i-SENSYS LBP5000 LBP5100 LaserShot LBP5000 kapacitet 2.000 strana
 

66,27 €

Original crni toner XEROX 006R01182 CopyCentre C123 C128 C133 WorkCentre M123 M128 WorkCentre PRO 123 128 133 kapacitet 30.000 strana
 

149 €

Original crni toner XEROX 006R01573 WorkCentre 5019 5021 5022 5024 kapacitet 9.000 strana
 

129 €

Original photo black foto crni kertridž EPSON T6531 T653100 C13T653100 Stylus PRO 4900 kapacitet 200 mililitara
 

99 €

Original cyan plavi kertridž EPSON T6532 T653200 C13T653200 Stylus PRO 4900 kapacitet 200 mililitara
 

99 €

Original vivid magenta kertridž EPSON T6533 T653300 C13T653300 Stylus PRO 4900 kapacitet 200 mililitara
 

99 €

Original yellow žuti kertridž EPSON T6534 T653400 C13T653400 Stylus PRO 4900 kapacitet 200 mililitara
 

99 €

Upravljivi svič PLANET WGSD-910 8-Port 10/100Mbps 1xGigabit TP/SFP Layer 2

4.609,08 dinara sa PDV-om
 
 
Upravljivi svič PLANET WGSD-910 8-Port 10/100Mbps 1xGigabit TP/SFP Layer 2, arhitektura sviča Store-and-Forward, LED indikatori napajanja, linka, aktivnosti i brzine na pojedinom portu, 10Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 3, 4 i 5, 100Base-TX - UTP / STP kablovi kategorija 5, 1000Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 5e i 6, 1000Base-SX - 62.5 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 220 metara i 50 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 550 metara, 1000Base-LX - 9 / 125µm single-mode optički kabel dužine do 120 kilometara ( zavisi od SFP modula ).
 
Tip svičaUpravljivi svič sa 8-portova RJ45 LAN 10/100Mbps Auto-MDI/MDI-X i jedan kombinovani RJ45 10/100/1000Base-T i TP/SFP - Small Form-Factor Pluggable gigabitni port
Portovi i konekcijeRJ45 LAN 8-portova 10/100Mbps Auto-MDI / MDI-X i jedan kombinovani RJ45 10/100/1000Base-T i TP/SFP - Small Form-Factor Pluggable gigabitni port, RS232 port za upravljanje, konektor za napajanje
Protokoli i standardiPort-based VLAN - Virtual Local Area Network ( virtualna lokalna kompjuterska mreža ), do 9 VLAN grupa, IEEE 802.1Q Tagged Based VLAN , 4K VLAN ID, do 255 VLAN grupa, IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / 100Base-FX, IEEE 802.3z Gigabit SX / LX, IEEE 802.3ab Gigabit 1000Base-T, IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure, IEEE 802.1d Spanning tree protocol, IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol, IEEE 802.1p Class of service, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
Upravljanje i bezbednost8000 MAC adresa sa Auto learning funkcijom, upravljanje preko konsole, Telnet-a, Web Browser-a, SNMP v1 i v2c, konfiguracija portova: omogućeno, zabranjeno, automatsko podešavanje brzine 10/100Mbps ceo dupleks ili polu dupleks protok, kontrola protoka omogućena ili neomogućena, kontrola brzina na svakom portu, IGMP Snooping - Internet Group Management Protocol ( oslušavanje parametra mreže radi što boljeg rutiranja ), obostrani Port Mirroring, MAC filtriranje i podešavanje sa preko 400 klauzula, SNMP MIB - Simple Network Management Protocol Management Information Base ( RFC-1213 MIB-II, RFC-2863 Interface MIB, RFC-1493 Bridge MIB, RFC-2674 Extended Bridge MIB (Q-Bridge), RFC-2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9))
Brzina1552 byte po paketu, propusna moć 3.6Gbps bez blokiranja, propusna moć u oba smera 2.67Mpps, kontrola protoka za polu dupleks i kontrola pauze po standardu IEEE 802.3x za kompletan dupleks protok, gogućnost agregacije linka u 4 grupe sa po 8 portova, QoS - Quality of Service 4 prioritetna redosleda, klasifikacija saobraćaja po broju porta, 802.1p prioritet, DS/TOS polje u IP paketu, kontrola protoka na ulazu porta 500Kb~80Mbps, kontrola protoka na izlazu porta 64Kb~80Mbps
Procesor10/100Mbps, 10/100/1000Base-T
Memorijadeljena memorija 1Mbit
Napajanje220V
Ostale karakteristikearhitektura sviča Store-and-Forward, LED indikatori napajanja, linka, aktivnosti i brzine na pojedinom portu, 10Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 3, 4 i 5, 100Base-TX - UTP / STP kablovi kategorija 5, 1000Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 5e i 6, 1000Base-SX - 62.5 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 220 metara i 50 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 550 metara, 1000Base-LX - 9 / 125µm single-mode optički kabel dužine do 120 kilometara ( zavisi od SFP modula )
Dimenzije280 x 173 x 44mm
Težina1.24 kilograma
Komplet sadržisvič, akabel za napajanje, garancija 12 meseci
  0uphlra0f5ki5b55vma2mtuj