Postojimo 25 godina ------ Najbolje cene u Srbiji! ------ Pitajte za POPUST ? ------ Najbrža isporuka u Srbiji

Telefon: 021/475-51-84 Mobilni: 069/475-51-84 E-mail: getel@getel.rs


Original crni kertridž SAMSUNG INK-M40 M-40 Inkjet Printer SF-300 SF-300T SF-330 SF-331P SF-335 SF-335T SF-340 SF-340T SF-341P SF-345 SF-345TP SF-360 SF-361P SF-365 SF-365TP kapacitet 750 strana
 

47 €

Original cyan plavi toner SAMSUNG CLT-C4092S Color Laser Printer CLP-310 CLP-310K CLP-310N CLP-310NK CLP-315 CLP-315K CLP-315W CLX-3170 CLX-3175 CLX-3175F CLX-3175FN CLX-3175FW CLX-3175N kapacitet 1.000 strana
 

45 €

Original crni toner SAMSUNG ML-1210D3 Laser Printer ML-1010 ML-1020M ML-1210 ML-1220 ML-1220M ML-1250 ML-1430 kapacitet 3.000 strana
 

89 €

RAM Memorija za kompjuter KINGSTON HyperX XMP Predator 32GB DDR4 3333MHz PC4-26400 DIMM CL16 1.2V 288-pinova HX433C16PB3K4/32
 

370 €

Frižider GORENJE RB4130AW BELI zapremina 205 litara / energetska klasa A / potrošnja 270 kWh godišnje
 

249 €

USB fleš disk KINGSTON DataTraveler Micro 64GB DTMCK/64GB Crni
 

31,99 €

Multifunkcijski uređaj inkjet kolor štampač kopir skener CANON PIXMA MG2450
 

40 €

Laptop HP 250 G6 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-7200U 2.5GHz turbo 3.1GHz / memorija 8GB / hard disk SSD 256GB / operativni sistem FreeDOS / optički uređaj DVD-RW / boja SREBRNA / model 1WY58EA
 

505 €

Original crni toner LEXMARK W850H21G Laser Printer W850 W850DN kapacitet 35.000 strana
 

234 €

Muzika na čekanju ITS Telecom MusicTel 60
 

119,2 €

Laptop DELL Vostro 15 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.920 x 1.080 piksela / procesor Intel® Core™ i5-8250U 1.6GHz turbo 3.4GHz / memorija 8GB / hard disk 1TB / grafička kartica AMD Radeon 520 2GB / operativni sistem Windows 10 Professional 64-bit / optički uređaj DVD-RW / boja CRNA / model 3578
 

672 €

Kućište za kompjuter računar Mini Tower CHIEFTEC CD-01B-U3-350S8 350W
 

79 €

Kombinovani frižider GORENJE RK60359OR CRVENI zapremina 342 litra / energetska klasa A++ / potrošnja 229 kWh godišnje RETRO DIZAJN
 

649 €

RAM Memorija za kompjuter KINGSTON HyperX XMP Predator 32GB DDR4 2933MHz PC4-23400 DIMM CL15 1.2V 288-pinova HX429C15PB3AK4/32
 

268,5 €

Laptop ACER Aspire 3 / ekran 15.6 inča / rezolucija 1.366 x 768 piksela / procesor Intel® Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz turbo 2.48GHz / memorija 4GB / hard disk 500GB / operativni sistem LINUX Linpus™ / boja CRNA / model A315-33-C1VL
 

229 €

Original posuda za otpadni toner CANON WT-98C i-SENSYS LBP5960 LBP5970 LBP5975 kapacitet 6.000 strana
 

39 €

Original crni toner HP CE505X HP 05X LaserJet P2050 P2053 P2053D P2053DN P2053X P2054 P2054D P2054DN P2054X P2055 P2055D P2055DN P2055DTN P2055X P2056 P2056D P2056DN P2056X P2057 P2057D P2057DN P2057X kapacitet 6.500 strana
 

139 €

Industrijska Ni-CD baterija GETEL Industrial 1.2V 2.000mAh veličine SC sa punktiranim izvodima za lemljenje
 

4,96 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PG-6V160 6V 160Ah
 

199 €

Original crni bubanj CANON CRG-702BK i-SENSYS LBP5960 LBP5970 LBP5975 kapacitet 45.000 strana
 

298 €

Original žuti bubanj CANON CRG-702Y i-SENSYS LBP5960 LBP5970 LBP5975 kapacitet 40.000 strana
 

298 €

Original crveni bubanj CANON CRG-702M i-SENSYS LBP5960 LBP5970 LBP5975 kapacitet 40.000 strana
 

298 €

Original plavi bubanj CANON CRG-702C i-SENSYS LBP5960 LBP5970 LBP5975 kapacitet 40.000 strana
 

298 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PS-640 6V 4.5A
 

12,9 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PS-1212 12V 1.2Ah
 

9,9 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PS-1242 12V 4.5Ah
 

19,92 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PS-1270 12V 7Ah
 

19,9 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PS-612 6V 1.3Ah
 

6,79 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PS-610 6V 1.0Ah
 

6,98 €

Olovni gel hermetički zatvoreni akumulator baterija POWER-SONIC PS-630 6V 3.4Ah
 

9,95 €

Upravljivi svič PLANET WGSD-910 8-Port 10/100Mbps 1xGigabit TP/SFP Layer 2

4.609,08 dinara sa PDV-om
 
 
Upravljivi svič PLANET WGSD-910 8-Port 10/100Mbps 1xGigabit TP/SFP Layer 2, arhitektura sviča Store-and-Forward, LED indikatori napajanja, linka, aktivnosti i brzine na pojedinom portu, 10Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 3, 4 i 5, 100Base-TX - UTP / STP kablovi kategorija 5, 1000Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 5e i 6, 1000Base-SX - 62.5 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 220 metara i 50 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 550 metara, 1000Base-LX - 9 / 125µm single-mode optički kabel dužine do 120 kilometara ( zavisi od SFP modula ).
 
Tip svičaUpravljivi svič sa 8-portova RJ45 LAN 10/100Mbps Auto-MDI/MDI-X i jedan kombinovani RJ45 10/100/1000Base-T i TP/SFP - Small Form-Factor Pluggable gigabitni port
Portovi i konekcijeRJ45 LAN 8-portova 10/100Mbps Auto-MDI / MDI-X i jedan kombinovani RJ45 10/100/1000Base-T i TP/SFP - Small Form-Factor Pluggable gigabitni port, RS232 port za upravljanje, konektor za napajanje
Protokoli i standardiPort-based VLAN - Virtual Local Area Network ( virtualna lokalna kompjuterska mreža ), do 9 VLAN grupa, IEEE 802.1Q Tagged Based VLAN , 4K VLAN ID, do 255 VLAN grupa, IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / 100Base-FX, IEEE 802.3z Gigabit SX / LX, IEEE 802.3ab Gigabit 1000Base-T, IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure, IEEE 802.1d Spanning tree protocol, IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol, IEEE 802.1p Class of service, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
Upravljanje i bezbednost8000 MAC adresa sa Auto learning funkcijom, upravljanje preko konsole, Telnet-a, Web Browser-a, SNMP v1 i v2c, konfiguracija portova: omogućeno, zabranjeno, automatsko podešavanje brzine 10/100Mbps ceo dupleks ili polu dupleks protok, kontrola protoka omogućena ili neomogućena, kontrola brzina na svakom portu, IGMP Snooping - Internet Group Management Protocol ( oslušavanje parametra mreže radi što boljeg rutiranja ), obostrani Port Mirroring, MAC filtriranje i podešavanje sa preko 400 klauzula, SNMP MIB - Simple Network Management Protocol Management Information Base ( RFC-1213 MIB-II, RFC-2863 Interface MIB, RFC-1493 Bridge MIB, RFC-2674 Extended Bridge MIB (Q-Bridge), RFC-2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9))
Brzina1552 byte po paketu, propusna moć 3.6Gbps bez blokiranja, propusna moć u oba smera 2.67Mpps, kontrola protoka za polu dupleks i kontrola pauze po standardu IEEE 802.3x za kompletan dupleks protok, gogućnost agregacije linka u 4 grupe sa po 8 portova, QoS - Quality of Service 4 prioritetna redosleda, klasifikacija saobraćaja po broju porta, 802.1p prioritet, DS/TOS polje u IP paketu, kontrola protoka na ulazu porta 500Kb~80Mbps, kontrola protoka na izlazu porta 64Kb~80Mbps
Procesor10/100Mbps, 10/100/1000Base-T
Memorijadeljena memorija 1Mbit
Napajanje220V
Ostale karakteristikearhitektura sviča Store-and-Forward, LED indikatori napajanja, linka, aktivnosti i brzine na pojedinom portu, 10Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 3, 4 i 5, 100Base-TX - UTP / STP kablovi kategorija 5, 1000Base-T - UTP / STP kablovi kategorija 5e i 6, 1000Base-SX - 62.5 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 220 metara i 50 / 125µm multi-mode optički kabel dužine do 550 metara, 1000Base-LX - 9 / 125µm single-mode optički kabel dužine do 120 kilometara ( zavisi od SFP modula )
Dimenzije280 x 173 x 44mm
Težina1.24 kilograma
Komplet sadržisvič, akabel za napajanje, garancija 12 meseci
  inmzya45rgf5ju45cxcuoz55